РЕМОНТ І ОБСЛУГОВУВАННЯ КОРОБКИ ПЕРЕДАЧ
Поява запаху гару, відсутність відгуку механізму перемикання, «прослизання» передач, сторонній шум на «нейтралці» – найчастіші симптоми, що тягнуть за собою ремонт коробки передач. Крім них тривожними сигналами є витік трансмісійної рідини, загоряння лампочки Check Engine і слабка педаль зчеплення. Все це має насторожити водія та стати причиною для негайного звернення на СТО.
Ремонт автоматичної коробки: як це відбувається
Вислухавши скарги автовласника, майстри проведуть професійну діагностику та визначать алгоритм подальших дій. Як правило, ремонт АКПП проводиться за такою схемою:
- демонтаж;
- розборка;
- візуальна оцінка всіх елементів;
- заміна зношених запчастин;
- збірка;
- монтаж.
Специфіка відновлювальних робіт залежить від того, яке керування має трансмісія: гідравлічне або електронне. У будь-якому випадку, грамотний ремонт – запорука відчутної економії. Купівля нової коробки коштуватиме набагато дорожче.


Ремонт механічної коробки передач
Усунення несправностей у роботі МКПП проводиться поетапно. Виявивши зношені запчастини, майстри замінюють їх на нові. Як показує накопичений досвід, найчастіше виявляються такі несправності, як:
- шестерні, що прийшли в непридатність;
- тяги, що вийшли з ладу;
- деформований блокуючий пристрій;
- зношені підшипники та муфти синхронізаторів.
Своєчасне усунення цих та інших недоліків допоможе надовго зберегти працездатність автомобіля, убереже від зайвих витрат.
СПЕЦІАЛІЗУЄМОСЯ НА ОБСЛУГОВУВАННІ ВСІХ МАРОК АВТОМОБІЛІВ




















